Осасуна перервала товариську серію Гранади і вирвалася у верхню десятку Ла Ліги

21 жовтня 2023 Читать на русском

Осасуна та Гранада відкривали програму 10 туру чемпіонату Іспанії.

Команди мали абсолютно різні результати в попередніх турах. Якщо Осасуна чергувала перемоги з поразками, то Гранада тричі поспіль розписала нічию.

Хаві обурений кабінетним поверненням капітана Реала на Класіко: "Лєвандовскі сидів усі 3 матчі, хоча торкнувся носа"

Памплонці відкрили рахунок на 11-й хвилині. Чімі Авіла розрізною передачею знайшов Будіміра, який уникнув офсайду і майстерно завершив епізод. Наприкінці тайму Серхіо Еррера зберіг для Осасуни перевагу, здійснивши три сейви упродовж хвилини. По перерві Будімір оформив дубль з власноруч заробленого пенальті. Усі надії Гранади поховав Бойє, який отримав пряму червону за грубий фол проти Ороса.

2:0 – Осасуна продовжила свої гойдалки і вийшла на дев'яту сходинку Ла Ліги. Гранада залишається у зоні вильоту.

Борусія Д вийшла у лідери Бундесліги, здобувши перемогу над Вердером – Брандт відзначився у 300-му матчі в еліті