Дебютний розгром Луческу у відеоогляді матчу Олімпік – Динамо

21 серпня 2020 Читать на русском

Київське Динамо впевнено переграло донецький Олімпік (4:1) у стартовому турі української Прем'єр-ліги. До вашої уваги відео забитих м'ячів і найкращих моментів поєдинку.

"Біло-сині" зуміли забити двічі ще в дебюті матчу. Спочатку Віталій Буяльський головою ефектно замкнув навіс Караваєва після розіграшу штрафного, а потім оборонець Тарас Завійський зрізав м'яч у власні ворота після кутового.

Олімпік – Динамо: онлайн-трансляція матчу УПЛ – офіційний дебют Луческу з великими проблемами

На 23-й хвилині Олімпік зумів забити у відповідь, коли Сергій Політило в один дотик переграв Бущана після прострілу з флангу Чогадзе. Однак, у другому таймі Динамо вбило інтригу двома голами. На 56-й комбінацію Родрігеса та Буяльського забитим м'ячем завершив Владислав Супряга. А під завісу поєдинку Жерсон накрутив оборонця і виклав м'яч під удар Віктору Циганкову – 1:4.

Динамо розгромило Олімпік у дебюті з Луческу в УПЛ – результативні заміни, 3 голи українців, несподіваний джокер