Норвіч – Манчестер Сіті – 3:2 – відео голів та огляд матчу

14 вересня 2019 Читать на русском

Норвіч сенсаційно переміг Манчестер Сіті у 5 турі АПЛ. Дивіться відео голів та огляд фантастичного матчу Норвіч – Манчестер Сіті.

Манчестер Сіті впевнено розпочав поєдинок, але відкрити рахунок судилось саме господарям.

Норвіч сенсаційно переміг Манчестер Сіті – перша поразка Зінченка, невдала репетиція "містян" перед Шахтарем

Підопічні Гвардіоли спокійно відреагували на невдачу і продовжили домінувати на полі, поки Норвіч не відправив їх у нокдаун, забивши другий м'яч. До завершення першого тайму Агуеро зумів відквитати один м'яч.

Після перерви на "містян" очікувала чергова несподіванка у вигляді гола від форварда господарів Пуккі. Сіті забив у відповідь наприкінці матчу, але часу залишалось обмаль навіть для того, щоб вирвати нічию. В підсумку – 3:2.

Незважаючи на поразку Манчестер Сіті продовжує займати другу сходинку, відстаючи на 5 очок від Ліверпуля. Норвіч – 12-й.

"Пеп зробив з нього українського Зідана за 2 роки": Зінченко перевершив усіх з Ман Сіті та видав шоу проти Нігерії