"Ніколи не казав воротарю йти і забивати гол на 92-й хвилині": авантюра скандального чемпіона світу розлютила Емері

19 лютого 2023 Читать на русском

Головний тренер Астон Вілли Унаї Емері дорікнув воротарю Еміліано Мартінесу за вихід до чужих володінь на останніх хвилинах матчу з Арсеналом (2:4). Все завершилось контратакою і "зайвим" голом суперника.

"Я ніколи не казав своєму воротареві, що він повинен йти і забивати гол на 92-й хвилині. Не маю точних даних, але гол кіпера стається, можливо, в одній такій ситуації зі 100. Натомість суперник може вискочити у контратаку і забити в 10 випадках з 20. Цього разу так і сталося.

Гармата Зінченка і драматичний автогол чемпіона світу у відеоогляді матчу Астон Вілла – Арсенал – 2:4

Для мене це не зовсім розумно. Насправді це непослідовність у тому, як ми хочемо грати, як ми хочемо боротися. Ми й без нього можемо забити, можемо просто програти 2:3, але отримати такий гол і 2:4? Ні, це недобре", – цитує критику Емері Metro.

Нагадаємо, 2 місяці тому Еміліано Мартінес став чемпіоном світу у складі збірної Аргентини. Кіпер відзначився не тільки чудовою грою, а й кількома скандалами (морально знищував французів у фіналі, пхав поміж ніг свої нагороди, знущався з Кіліана Мбаппе на святкуваннях).

"Хлопчик просто облажався": герой Аргентини пишається моральним знищенням 100-мільйонного хавбека збірної Франції