"Ніхто не очікував, що Мілан вийде до півфіналу": капітан "россонері" оцінив гру проти Інтера в ЛЧ

17 травня 2023 Читать на русском

Захисник Мілана Давіде Калабрія окреслив нову ціль для команди після вильоту з Ліги чемпіонів від Інтера.

"Ми провели непоганий поєдинок, але на такому рівні потрібно реалізовувати свої моменти. Якби ми забили першими, гра склалася б інакше. Шкода, що у першому таймі першого матчу ми зіграли погано.

"Все було вирішено в перші 15 хвилин": Піолі розчарований зупинкою Мілана за крок до фіналу Ліги чемпіонів

Так чи інакше, це відправна точка: ніхто не очікував, що Мілан вийде до півфіналу Ліги чемпіонів. Ми віддали усі сили. Не хочу думати про погане. Ми маємо зосередитися на потраплянні до топ-4 у чемпіонаті", – цитує захисника сайт УЄФА.

Нагадаємо, що Мілан програв Інтеру за сумою двох матчів 0:3. Наразі команда Піолі посідає п'яту сходинку у турнірній таблиці Серії А. Від четвертого місця "россонері" відстають на чотири пункти.

Інтер повторно переграв Мілан і вийшов у фінал Ліги чемпіонів – нервовий старт, впевнені голкіпери та клас "нерадзуррі"