Нігерія – Аргентина: післяматчева прес-конференція Гернота Рора

27 червня 2018 Читать на русском

Наставник збірної Нігерії Гернот Рор поділився враженнями від поєдинку проти збірної Аргентини.

"Ми дуже розчаровані. Моя команда віддала все, що могла, а в другому таймі грала чудово. Нам не вистачило кількох хвилин. Я пишаюся своїми футболістами. Бракує досвіду, адже у нас молода команда. В таких матчах загартовується характер. Через кілька років ви побачите дуже сильну збірну.

Нігерія – Аргентина – 1:2 – відео голів і огляд матчу

Що думаю про пенальті в кінцівці? На мій погляд, там була гра рукою. Але судді іноді дуже важко тлумачити побачене навіть на відео і прийняти рішення. Був шанс забити зі штрафного, але ми трохи промахнулися. Сьогодні на користь збірної Нігерії дали один пенальті, проте і його виявилося мало для нас.

Я б хотів продовжити тренувати збірну Нігерії. У нас талановита команда, є хороші хлопці 19-20 років. При цьому вони дисципліновані. Ми видали хороші матчі в перших двох турах і сподівалися обіграти Аргентину. Програли, але тепер будемо вчитися на помилках", – цитує Рора портал Чемпіонат.

ЧС-2018: визначилися ще 2 пари 1/8 фіналу Мундіалю