Нідерланди – Чехія: Вейналдум вказав на головний недолік своєї команди, який призвів до вильоту з Євро

27 червня 2021 Читать на русском

Лідер збірної Нідерландів Джорджініо Вейналдум відреагував на фіаско у матчі з чехами (0:2).

"Голи, які ми пропустили, шанси, які втратили самі, – ось все, що зараз приходить в голову. Після червоної картки нам було складно створювати тиск. Стало тільки важче.

Нідерланди – Чехія – 0:2 – відео голів і огляд матчу – головна сенсація Євро-2020

Весь матч цілком склався для нас непросто. Чомусь ми не змогли впоратися з пресингом суперника. Ми не знаходили на полі вільного простору. У першому таймі ми створили кілька моментів, проте цього виявилося недостатньо", – цитує Вейналдума сайт УЄФА.

Нагадаємо, у чвертьфіналі Чехія зіграє проти збірної Данії.

Чехія вибила Нідерланди з Євро-2020, здобувши впевнену перемогу над "ораньє" й прорвавшись у чвертьфінал