Неймовірний гол через себе і хет-трик за сім хвилин від Бензема у відеоогляді матчу Реал – Вальядолід – 6:0

3 квітня 2023 Читать на русском

Мадридський Реал розгромив Вальядолід (6:0) у 27 турі Прімери. Дивіться відеоогляд матчу на "Футбол 24".

Підопічним Карло Анчелотті потрібно було реабілітуватися за поразку від Барселони перед міжнародною паузою. Зазначимо, що з цією задачею Реал впорався винятково. В першому таймі рахунок на табло вже був розгромним. Спочатку відзначився Родріго, а потім Бензема влаштував справжній кошмар Вальядоліду, забивши три м'ячі за сім хвилин. Після перерви Асенсіо і Васкес записали у свій актив по голу.

Бензема оформив шикарний хет-трик за 7 хвилин і розбив клуб Роналдо – реабілітація Реала за фіаско в Класіко

Мадридський Реал наразі посідає друге місце, маючи 59 балів. Підопічні Анчелотті відстають від Барселони на 12 пунктів. Вальядолід перебуває на 17 місці, випереджаючи зону вильоту всього на одне очко.

"Я багато зробив для Барси, зокрема, продав Грізманна": Куман – про скандал з Мессі та можливий трансфер Педрі в Баварію