Зозуля, Безус та відомий агент передали чергові автівки для ЗСУ
Форвард Фуенлабради Роман Зозуля не втомлюється допомагати українській армії за сприяння інших відомих представників футболу.

Роман Зозуля / Facebook футболіста
Після придбання автомобілів швидкої допомоги, мотоциклів, медикаментів, дронів та інших важливих засобів український футболіст передав для ЗСУ вже не першу партію позашляховиків.
до речі
реклама 21+
Допомогти придбати транспорт йому допомогли колишній гравець Гента Роман Безус та футбольний агент Олександр Панков. Дві автівки будуть надані підрозділам ЗСУ, а одна одразу вирушить до прикордонників на Донецькому напрямку.
Зозуля відзвітував про допомогу у своєму Facebook, додавши ефектний текст: "Запрягайте хлопці коней, які вже мчать до вас. Працюємо далі заради перемоги. Бо ми всі – "Народна армія".



