Зінченку бажають смерті після матчу з Німеччиною – обурений хавбек звернувся до фанатів

Універсал "синьо-жовтих" Олександр Зінченко дуже відверто прокоментував звинувачення окремих вболівальників після поразки від Німеччини.

Шевченко та Зінченко / Фото УАФ

Шевченко та Зінченко / Фото УАФ

Всі інсайди про зірок збірної України.

Дізнавайся першим

"Читаючи весь бруд, який вилився на мене і мою сім'ю після вчорашньої гри, вкотре переконуюсь, який у нас народ і як вони вміють підтримувати.

до речі
відео дня
реклама

На щастя чи на жаль, запит вже такий, що помилятися на ЧУЖІЙ половині поля не дозволено. За втрату м'яча на ЧУЖІЙ половині поля, я повторюся, люди бажають тобі і твоїй родині смерті?

Відчуваючи відповідальність за поразку на собі, звертаюся до адекватних уболівальників, яких у нас, на жаль, залишилося мало. Нас всіх з вами чекає фінал, будьте з командою", – емоційно написав Зінченко у своєму Instagram.

Зауважимо, збірна України поступилась Німеччині у передостанньому матчі поточного сезону Ліги націй. Наразі у групі А4 лідирують німці, Іспанія йде другою, "синьо-жовті" – треті, а замикає квартет Швейцарія.

Чемпіони світу з "не соромно за поразку", або Печальне іспанське г**но – чому Рамос створив Україні серйозну проблему

реклама