Збірна України провела перше тренування після прибуття до Чехії – займались не всі

Підопічні Сергія Реброва вже розпочали підготовку до майбутніх матчів Ліги націй.

Тренування гравців збірної України / фото: УАФ

Тренування гравців збірної України / фото: УАФ

Микита Ковальчук
Микита Ковальчук Журналіст

Будь в курсі спортивних новин першим

Підписатися в Google

Гравці збірної України ще вчора прибули до Праги, де готуватимуться до матчу Ліги націй проти Албанії, повідомляє офіційний сайт УАФ.

до речі
відео дня
реклама

Деякі футболісти, які не мали достатнього навантаження в клубах, а також воротарі, навіть провели тренування. Додамо, що представники Шахтаря дістались місця проведення зборів пізніше, оскільки вирушили до столиці Молдови, Кишинева (а вже звідти до Праги), після недограного поєдинку з Кривбасом у Кривому Розі.

До слова, у Празі збірна України проведе дві гри: 7 вересня "синьо-жовті" у номінально домашньому матчі прийматимуть Албанію, а 10 вересня – у тому самому місті, але на іншій арені, у гостьовому поєдинку зустрінуться з командою Чехії.

Ребров оголосив заявку збірної України на матчі Ліги націй – дебютант з Динамо у списку

реклама