Збірна України провела перше тренування після прибуття до Чехії – займались не всі
Підопічні Сергія Реброва вже розпочали підготовку до майбутніх матчів Ліги націй.

Тренування гравців збірної України / фото: УАФ

Будь в курсі спортивних новин першим
Гравці збірної України ще вчора прибули до Праги, де готуватимуться до матчу Ліги націй проти Албанії, повідомляє офіційний сайт УАФ.
Деякі футболісти, які не мали достатнього навантаження в клубах, а також воротарі, навіть провели тренування. Додамо, що представники Шахтаря дістались місця проведення зборів пізніше, оскільки вирушили до столиці Молдови, Кишинева (а вже звідти до Праги), після недограного поєдинку з Кривбасом у Кривому Розі.
До слова, у Празі збірна України проведе дві гри: 7 вересня "синьо-жовті" у номінально домашньому матчі прийматимуть Албанію, а 10 вересня – у тому самому місті, але на іншій арені, у гостьовому поєдинку зустрінуться з командою Чехії.
Ребров оголосив заявку збірної України на матчі Ліги націй – дебютант з Динамо у списку

