"Зараз в Шахтарі всі злі": Мудрик залякує Маріуполь після фіаско з Шерифом
Півзахисник "гірників" Михайло Мудрик сподівається у матчі з азовцями реабілітуватися за прикру поразку у Лізі чемпіонів.

Михайло Мудрик / ФК Шахтар
"Очікуємо непростої гри. Маріуполь – хороший суперник, добре грає. Неважливо, хто на якому місці знаходиться, на це дивитися взагалі не можна. Готуємося до важкої гри, буде хороший матч.
Думаю, треба більше психологічно відновитися після Шерифа. Невеликий удар, урок був. Ми не зациклюємося на цьому – вже через це переступили. З усіма думками готуємося до Маріуполя, а потім вже і до Динамо.
Настрій бойовий. Зараз в команді всі злі, хочуть тільки перемог після такої неприємної гри для нас. Хочемо перемогами не те що компенсувати, тому що наш шлях, шлях Шахтаря – постійно вигравати", – сказав Мудрик у коментарі Shakhtar News.
Нагадаємо, поєдинок Шахтаря Маріуполем відбудеться вже сьогодні, 18 вересня. Початок зустрічі о 17:00.

