Запорізькому "Металургу" не вистачає грошей на тренувальні збори
Третього січня ігровий склад запорізького "Металурга" вийшов з відпустки і почав підготовку до весняної частини сезону під керівництвом виконувача обов'язки головного тренера Сергія Зайцева.

Тейку може покинути запорізький "Металург"
Всі інсайди про зірок збірної України.
Команду покинули новоспечені динамівці Сидорчук та Цуріков, що розірвали трудовий договір з клубом за взаємною згодою Бойко, Пуровіч і Рожіч, а також пішли в оренду Каверін і Воронков.
В інший клуб може перейти і камерунський захисник Адольф Тейку, інтерес до якого проявляє ряд українських і російських команд. Що стосується потенційних новачків "Металурга", за інформацією видання "Команда" на перегляд в Запоріжжі повинні прибути 22-річний форвард Юрій Коломоєць з криворізького “Гірника", вихованець київського футболу Ярослав Галенко з "Зірки", 24-річний Ігор Семенина, який представляє "Миколаїв ", а також 23-річний півзахисник Андрій Сахневич з "Олександрії".
Відзначимо також, згідно з відомостями джерела, зважаючи на складну економічну ситуацію в клубі, під питанням знаходиться проведення не тільки тренувального збору "Металурга" в Туреччині, але і командних занять в Криму.
