Юссуф: Перейду в команду, яка регулярно виступає в єврокубках

В інтерв'ю газеті "Команда" півзахисник "Динамо" розповів, при яких обставинах він може покинути клуб.

Айїла Юссуф

Хочеш бачити наші футбольні новини частіше?

Підписатися в Google

"Раніше мене всі знали як півзахисника, але три роки тому, коли Сьомін прийшов в "Динамо", я став захисником. Він сказав: "Давай, спробуй". Потім говорив, що вийшло добре і я буду грати на цій позиції. Відтоді в півзахисті діяв у декількох матчах, в основному за збірну Нігерії, де Юссуфа продовжують вважати гравцем середини поля. Для мене не проблема перебудуватися, для цього потрібно провести один-два матчі",- розповідає динамівський легіонер.

"Чи зміню я команду? Вся справа в клубові, який мене запросить. Якщо він буде регулярно виступати в Лізі чемпіонів або хоча б у Лізі Європи - одна річ. А якщо клуб представляє нехай навіть сильний чемпіонат, але перебуває десь в середині таблиці, без шансів зіграти в єврокубках, його пропозиція буде для мене нецікавою. Після стількох років виступів за "Динамо" в Лізі чемпіонів без цього турніру своє футбольне життя складно уявити", - підсумував Айіла.

реклама