Юссуф: Перейду в команду, яка регулярно виступає в єврокубках
В інтерв'ю газеті "Команда" півзахисник "Динамо" розповів, при яких обставинах він може покинути клуб.

Айїла Юссуф
Хочеш бачити наші футбольні новини частіше?
"Раніше мене всі знали як півзахисника, але три роки тому, коли Сьомін прийшов в "Динамо", я став захисником. Він сказав: "Давай, спробуй". Потім говорив, що вийшло добре і я буду грати на цій позиції. Відтоді в півзахисті діяв у декількох матчах, в основному за збірну Нігерії, де Юссуфа продовжують вважати гравцем середини поля. Для мене не проблема перебудуватися, для цього потрібно провести один-два матчі",- розповідає динамівський легіонер.
"Чи зміню я команду? Вся справа в клубові, який мене запросить. Якщо він буде регулярно виступати в Лізі чемпіонів або хоча б у Лізі Європи - одна річ. А якщо клуб представляє нехай навіть сильний чемпіонат, але перебуває десь в середині таблиці, без шансів зіграти в єврокубках, його пропозиція буде для мене нецікавою. Після стількох років виступів за "Динамо" в Лізі чемпіонів без цього турніру своє футбольне життя складно уявити", - підсумував Айіла.