"Йшов вогонь по діагоналі": Красніков розповів, як ледь не постраждав від окупантів

Віце-президент Металіста Євген Красніков пригадав початок наступу рашистів на Харків.

Євген Красніков / ФК Металіст

Євген Красніков / ФК Металіст

"Я живу за містом. Треба було поїхати туди. Добре, що там уже нікого не було. Зі мною був хлопець зі служби безпеки та тренер 2006 року. Будинок розташований з боку російського напрямку.

до речі
відео дня
реклама 21+

Наведу таке порівняння за прикладом турніру Великого Шолома чи коли 2 на 2 у теніс грають. Ішов вогонь по діагоналі, а наше село як сітка. Я кажу: "Аби не було другого м'яча – переподачі". Це було б смішно, якби не було так сумно", – сказав Красніков у програмі "Денисов Time".

Нагадаємо, 24 лютого Росія розпочала повномасштабне вторгнення на територію України. Однак ЗСУ та підрозділи територіальної оборони дають гідну відсіч ворогу.

Росія напала на Україну: наші клуби можуть пропустити євросезон, дебют Монзуль в Серії А, топ-жест Бекхема (LIVE)

реклама