Євро-2020: перше місто офіційно втратило право на проведення матчів турніру

Більбао першим серед усіх 12-ти міст втратив статус господаря чемпіонату Європи-2020.

Нуево Сан Мамес / EFE

Нуево Сан Мамес / EFE

Дізнавайся про перемоги першим.

Підписатися в Google

Більбао не буде приймати матчі континентального форуму, повідомляє офіційний сайт адміністрації міста.

до речі
відео дня
реклама

УЄФА вже повідомив міську владу, що прийняв рішення позбавити місто статусу господаря. Тепер у Більбао є претензії до УЄФА. Місцева влада поскаржилася на відсутність допомоги з боку футбольного союзу і упереджене ставлення. Крім того, упродовж останніх тижнів ніхто з представників УЄФА не виходив на контакт. Тепер баски вимагають від УЄФА відшкодувати витрати на організацію турніру, сума яких склала 1,2 млн євро.

Очікується, що поєдинки, які мали зіграти в Більбао, відбудуться в Севільї на арені Ла Картуха.

Додамо, що під питанням залишаються ще два міста-господарі Євро – Дублін та Мюнхен. Фінальна частина форуму стартує вже 11 червня.

Якою буде оновлена Ліга чемпіонів – збільшення кількості учасників, незвичний формат, ліквідація групового етапу

реклама