Яя Туре пояснив, чому не отримує зарплату в Олімпіку

Колишній футболіст Барселони та Манчестер Сіті Яя Туре розкрив умови співпраці з Олімпіком.

Яя Туре / фото: Олімпік

Яя Туре / фото: Олімпік

"Якщо чесно, так – я не отримую зарплату. Це більше як волонтерська робота. Зараз у всьому світі ситуація з ковідом, тому досить важко. Коли я був в Англії, отримував таке ж питання. Але ситуація не про гроші. Хочу поділитися своїм досвідом і вміннями з гравцями, тренерами, командою.

до речі
відео дня
реклама 21+

Коли мені сказали, що Олімпіку потрібна моя підтримка, і це буде більше як безкоштовна допомога, я сказав: "Звичайно". Коли приїхав і побачив старих друзів, був дуже радий", – сказав Туре в ефірі програми "Футбольний формат".

Нагадаємо, донецький клуб працевлаштував 37-річного івуарійця у тренерський штаб, Туре виконує функції помічника наставника Олімпіка Юрія Калітвінцева, контракт про співпрацю між сторонами розрахований до літа 2021-го.

"Летючий голландець": пройшов школу Кварцяного, тепер забиває Шахтарю та Динамо і читає книги з психології

YouTube video thumbnail for video ID: fCFlZaIwHUQ
реклама