Ямаль загубив паспорт після гри відбору до ЧС-2026 – зірка може застрягти в Туреччині

Лідер збірної Іспанії та Барселони потрапив у неприємну ситуацію після перемоги над Туреччиною (6:0) у кваліфікації на Мундіаль.

Ламін Ямаль / IMAGO

Ламін Ямаль / IMAGO

Володимир Пастух Журналіст

Ламін Ямаль може на деякий час застрягти в Туреччині. 18-річний гравець збірної Іспанії та Барселони не зміг знайти свій паспорт після гри проти Туреччини (6:0).

до речі

реклама 21+

В соцмережі X завірусилось відео, на якому Ямаль виходить з командного автобуса і довго шукає паспорт. Ламін навіть повернувся до роздягальні на стадіоні в Коньї, але нічого так і не знайшлося.

Через цю ситуацію гравець може застрягти на деякий час в Туреччині, а його повернення до клубу зі збірної дещо затримається.

Вже у неділю, 14 вересня, Барселона має зіграти проти Валенсії в Ла Лізі.

Іспанія шокувала Туреччину, забивши 6 голів на виїзді – Меріно оформив хет-трик, Оярсабаль тричі асистував

Читайте також