"Я граю у футбол щонеділі", – Суркіс показав майстер-клас вихованцям школи Динамо

Президент Динамо Ігор Суркіс продемонстрував свої футбольні навички молодим вихованцям школи імені Валерія Лобановського.

Ігор Суркіс / Фото ФК Динамо

Ігор Суркіс / Фото ФК Динамо

Дізнавайся про перемоги першим.

Підписатися в Google

Під час візиту до дитячої футбольної школи імені Валерія Лобановського на Нивках президент Динамо Ігор Суркіс вирішив перевірити свої футбольні навички.

до речі
відео дня
реклама

Очільник київського клубу провів коротку серію пенальті з одним з вихованців школи. Ним виявився рідний племінник Ігора Суркіса – В'ячеслав, що виступає за Динамо (U-12) на позиції голкіпера.

"Я граю у футбол щонеділі на малому полі. Бавлюся. Бутси взути зможу", – сказав Суркіс.

YouTube video thumbnail for video ID: mgKYxl9ZBHM
реклама