Вілліан: Коли я грав у Шахтарі, я відростив волосся і більше не стриг його, бо там холодно
Екс-гравець Шахтаря Вілліан розповів про свій зовнішній вигляд.

Вілліан у Шахтарі / Соцмережі
Усі новини ЧС-2026 в один клік.
"Коли я починав кар'єру в Корінтіансі в Бразилії, у мене була дуже коротка стрижка, але коли я почав грати в Україні, я відростив волосся і більше не стриг його коротко, тому що там холодно.
реклама
І так, у мене немає тату, жодної. Мені вони не подобаються, тому що деякі говорять, що це боляче, а хтось каже, що немає, але я боюся", – розповів Вілліан офіційному сайту Челсі.
Нагадаємо, Вілліан виступав за Шахтар з 2007 по 2013 роки. За цей час бразилець провів у футболці "гірників" 221 гру та забив 37 голів у всіх турнірах.