Ветеран польського клубу спробував витягнути суперника з поля за ногу в матчі Ліги конференцій – відео стало вірусним

Захисник Легії Артур Єнджейчик відзначився курйозним вчинком наприкінці гри із Самсунспором в 1-му турі Ліги конференцій.

Артур Енджейчик / Cyfra Sport

Артур Енджейчик / Cyfra Sport

Микита Ковальчук Журналіст
Огляд матчу

Легія поступилась Самсунспору (0:1), а епізод за участі Єнджейчика стався наприкінці гри. Все почалось з того, що гравець турецької команди Зекі Явру залишився на газоні, показуючи, що в нього судоми, і він не може продовжувати гру.

до речі

відео дня
реклама 21+

Саме в цей момент Єнджейчик вирішив втрутитись. Він схопив Явру за ногу та спробував витягнути його за межі поля. Суперники та суддя одразу ж втрутились, а польський ветеран ще й отримав за це справедливу жовту. Скріншоти ж з епізодом завірусились, зокрема, в твіттер-акаунті такого статусного видання як The Athletic, набравши майже 50 тисяч переглядів.

До слова, Легія так і програла з рахунком 0:1, пропустивши ще на 10-й хвилині. Райовіч на 81-й хвилині зумів зрівняти рахунок, але взяття воріт так і не зарахували через офсайд.

Шахтар втримав важку перемогу в перестрілці з Абердіном – Еліас привіз пенальті, трьох голів могло не вистачити

відео дня

реклама