Верес офіційно попрощався з ветераном – вже дев'ятий гравець покинув рівненців цього літа

Рівненці продовжують розчищати склад команди у літнє міжсезоння.

Євген Паст / фото: НК Верес

Євген Паст / фото: НК Верес

Микита Ковальчук
Микита Ковальчук Журналіст

Хочеш бачити наші футбольні новини частіше?

Підписатися в Google

Верес на офіційному сайті повідомив, що Євген Паст покинув клуб по завершенні контракту.

до речі
відео дня
реклама

Зазначається, що сторони ухвалили спільне рішення не продовжувати співпрацю. Це вже дев'ятий гравець, який покинув Верес цього літа – раніше клуб покинули Денис Балан, Михайло Шестаков, Станіслав Шарай, Василь Курко, Денис Янаков, Євген Банада, Андрій Кухарук і Даниїл Хондак.

Додамо, що Паст приєднався до Вереса влітку минулого року. 36-річний голкіпер зіграв у 15 матчах УПЛ минулого сезону, в яких пропустив 22 голи, а в квітні зазнав ушкодження хрестоподібної зв'язки коліна і продовжує відновлюватися після травми.

"Після Бучі я не уявляв, як далі у футбол грати": кеп Вереса про сейв №1, ідеал СаШо і Карпат, "гордость рускіх моряков"

реклама