Вербіч – найкращий гравець Динамо у листопаді
Хавбек Динамо Беньямін Вербіч був визнаний найкращим гравцем киян у минулому місяці.

Беньямін Вербіч / Фото: Футбол 24
Хочеш бачити наші футбольні новини частіше?
Вболівальники Динамо на офіційному сайті киян обрали найкращого футболіста листопада. Найбільше голосів отримав словенець Беньямін Вербіч – 34%.
реклама
На друге місце фанати поставили Миколу Шапаренка, за якого віддали свій голос 24% респондентів. Замикає трійку – вінгер киян Віктор Циганков з показником у 19% голосів.
Нагадаємо, у листопаді Динамо зіграло 5 матчів, Вербіч, який тимчасово діяв на позиції нападника, зміг забити 4 голи.