Вербіч – найкращий гравець Динамо у листопаді

Хавбек Динамо Беньямін Вербіч був визнаний найкращим гравцем киян у минулому місяці.

Беньямін Вербіч / Фото: Футбол 24

Беньямін Вербіч / Фото: Футбол 24

Хочеш бачити наші футбольні новини частіше?

Підписатися в Google

Вболівальники Динамо на офіційному сайті киян обрали найкращого футболіста листопада. Найбільше голосів отримав словенець Беньямін Вербіч – 34%.

до речі
відео дня
реклама

На друге місце фанати поставили Миколу Шапаренка, за якого віддали свій голос 24% респондентів. Замикає трійку – вінгер киян Віктор Циганков з показником у 19% голосів.

до речі

Нагадаємо, у листопаді Динамо зіграло 5 матчів, Вербіч, який тимчасово діяв на позиції нападника, зміг забити 4 голи.

реклама