Велогонщиця Старікова завоювала для України срібло Олімпіади-2020

Вітчизняна велогонщиця Олена Старікова поступилась у фіналі спринту, однак взяла срібну медаль в останній день Олімпійських ігор у Токіо.

Олена Старікова / Фото Reuters

Олена Старікова / Фото Reuters

Всі інсайди про зірок збірної України.

Дізнавайся першим

25-річна українка програла у фіналі велотреку канадці Келсі Мітчелл два перші заїзди з відставанням +0.061 та +0.064 секунди.

до речі
реклама

Олена Старікова здобула для України останню можливу медаль токійської Олімпіади та шосте срібло. Всі інші вітчизняні атлети завершили боротьбу за нагороди. Цікаво, що для Старікової Ігри-2020 були дебютними.

Нагадаємо, загалом наші спортсмени виграли у Токіо вже 19 медалей – 1 золоту, 6 срібних та 12 бронзових.

Гандбольне диво-2004: як Україна здобула єдину нагороду Олімпіади в ігрових видах спорту