Васіль офіційно перебрався у чемпіонат Німеччини

Нікола Васіль швидко знайшов новий клуб. Нещодавно голкіпер оголосив про відхід із Зорі.

Нікола Васіль приєднався до Санкт-Паулі / Сайт клубу

Нікола Васіль приєднався до Санкт-Паулі / Сайт клубу

25-річний боснієць офіційно став гравцем Санкт-Паулі, інформує офіційний сайт клубу. Деталі контракту не уточнюються.

до речі
відео дня
реклама

Відомо лише, що Васіль приєднався до "піратів" на правах вільного агента. Його контракт із Зорею був розрахований до 30 червня. Нікола опинився у розташування "мужиків" влітку 2019-го, а поточному сезоні провів у воротах Зорі 21 поєдинок, 10 з яких відстояв на нуль. У решті кіпер пропустив 16 м'ячів.

Зауважимо, Санкт-Паулі виступає у другій Бундеслізі. Команда у сезоні, що завершився, фінішувала десятою.

Від чемпіонства та фіналу Кубка УЄФА з Шахтарем до ганьби – круте піке Вердера, якому не зарадив Скрипник

реклама