УПЛ презентувала символічну збірну першого кола – Динамо та Шахтар делегували лише 4-х футболістів

Після 18-ти турів вже сформувалась дрім-тім української першості.

Артем Довбик та Ілля Забарний / Фото УАФ

Артем Довбик та Ілля Забарний / Фото УАФ

Українська Премʼєр-ліга за допомогою статистичного порталу Wyscout презентувала на своєму офіційному сайті символічну збірну найкращих гравців за 18 турів.

до речі
відео дня
реклама

Варто відзначити, що чинний переможець турніру Динамо представлене лише двома футболістами – Циганков та Буяльський. Така ж кількість футболістів і від Шахтаря (Матвієнко, Марлон).

УПЛ відновиться наприкінці зими, базовою датою 19-го туру визначили 26 лютого.

Луческу потрібно визначитися, або Що не так із форвардами Динамо

реклама