УПЛ обрала найкращих гравця та тренера за грудень-лютий – подвійний тріумф Динамо
Українська Прем'єр-ліга оголосила найкращих тренера та гравця чемпіонату за минулу зиму.

Владислав Ванат / фото: ФК Динамо Київ

Микита Ковальчук Журналіст
Дізнавайся про перемоги першим.
Представники Динамо забрали нагороди найкращим гравцю та тренеру першості минулої зими, повідомляє офіційний сайт УПЛ.
реклама
Владиславу Ванату дісталась нагорода найкращому гравцю – за форварда киян проголосували 38,7%. Нападник чимало відірвався від другого Олександра Зубкова, за якого віддали голоси 24,3% респондентів. Найкращим тренером обрали Олександра Шовковського – за тренера Динамо проголосували 42,8%.
Додамо, що Динамо здобуло 3 перемоги у 3-х матчах, які відбулись у грудні та лютому. Ванат у цих трьох поєдинках відзначився 4 голами та віддав 1 асист.