Україна – Литва: передматчева прес-конференція Андрія Шевченка

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко поділився очікуваннями напередодні матчу відбору на Євро-2020 проти Литви.

Андрій Шевченко / фото: УАФ

Андрій Шевченко / фото: УАФ

"Можу сказати однозначно, з усією повагою до Литви, але ми граємо вдома і будемо грати виключно на перемогу. Гравці налаштовуються на те, щоб показати хороший футбол і досягти хорошого результату.

до речі
відео дня
реклама 21+

Не згоден, що ймовірний виграш практично гарантує путівку на Євро-2020. Збірна повинна провести усі матчі на певному рівні. Для нас перемога над Литвою не означає вирішення долі путівки. У гравців є відповідальність перед уболівальниками. Та й у турнірній таблиці є різні варіанти, тому потрібно це все враховувати.

Передусім, ми повинні зіграти з Литвою. Для нас дуже важлива перемога. Вже після цього поєдинку будемо оцінювати ситуацію і готуватися до зустрічі з Португалією. Після сьогоднішнього тренування у мене буде безсонна ніч. Всі гравці нападу перебувають у хорошій формі. Для мене плюс – вибирати серед такої кількості виконавців, лідерів. Зі складом визначимося вже завтра.

відео дня
до речі

Пам'ятний матч проти збірної Росії? Був важливий матч для нас. Ми досягли необхідного результату, посіли друге місце і пройшли далі. Це взагалі принципове протистояння для України. Мій гол? Якщо не бити по воротах в таких ситуація, то й не змусиш воротаря помилятися", – сказав Шевченко.

реклама

Нагадаємо, 11 жовтня у Харкові національна команда прийматиме збірну Литви в рамках відбору на Євро-2020. Стартовий свисток пролунає о 21:45. Вже за три дні, 14 жовтня, у Києві, підопічні Андрія Шевченка зустрінуться з португальцями.

"Вечеряв з Ульє, але перехід у Ліверпуль зірвався": Олександр Головко – про Динамо, Зінченка і тренерську кар'єру

YouTube video thumbnail for video ID: kqLi17sx5Lg
реклама