УАФ довічно дискваліфікувала тренера, який з кулаками накинувся на арбітра в Кубку України

Контрольно-дисциплінарний комітет УАФ визначив покарання для гравців та офіційних осіб скандального матчу Кубка України між Олімпією і Вовчанськом (0:1).

Олександр Кулик / Сайт МФК Кремінь

Олександр Кулик / Сайт МФК Кремінь

Головному тренеру Олімпії Олександру Кулику, який з кулаками накинувся на арбітра, довічно заборонили здійснювати будь-яку діяльність, пов’язану з футболом (адміністративну, спортивну тощо), повідомляє офіційний сайт УАФ.

до речі
відео дня
реклама 21+

Покарання також отримали ще два представники клубу із Савинців: гравця Олександра Гарбара відсторонили від футболу на два роки, а начальника команди Дмитра Галицького – на один. Ба більше, Олімпію зобов'язали сплатити грошовий внесок у розмірі 100 тисяч гривень.

Зауважимо, відповідно до Дисциплінарних правил УАФ всі вищезгадані рішення можуть бути оскаржені до Апеляційного комітету.

Кубок України: результати жеребкування 1/16 фіналу – починається найцікавіше

реклама