"У нього клаусула 100 млн євро": президент Бетіса намагається вберегти головну зірку від зазіхань Барселони
Президент Бетіса Анхель Харо прокоментував чутки про інтерес Барселони до півзахисника команди Набіля Фекіра.

Набіль Фекір / Getty images
"Я не наважусь сказати, що Фекір зараз найкращий футболіст у Ла Лізі, але його гра – справжнє видовище. Сподіваюся, що він затримається в Бетісі якнайдовше.
реклама 21+
У нього клаусула становить 100 млн євро. Я не хвилююся. Якщо великі клуби цікавляться ним, то він у чудовій формі", – цитує Харо Diario Sport.
Раніше повідомлялося, що трансфер 28-річного француза влітку стане одним із пріоритетних для Барселони. У нинішньому сезоні Фекір провів 20 матчів в рамках Ла Ліги, в яких відзначився 5-ма голами та 7-ма асистами, що допомагає Бетісу перебувати у топ-3.



