"Ця ситуація нагадує мені Чорнобиль", – Шевченко звернувся до італійців щодо пандемії

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко висловив слова підтримки італійцям у боротьбі з коронавірусом.

Андрій Шевченко / Getty Images

Андрій Шевченко / Getty Images

"У мене все добре, я живу біля Лондона і замкнений в будинку протягом майже 10 днів. Єдине рішення – поважати правила уряду, тобто залишатися вдома і дати лікарям можливість виконувати свою роботу. Вони герої нашого часу. Їм потрібно подякувати за все, що вони роблять.

до речі
відео дня
реклама 21+

Я прожив момент, дуже схожий на цей (трагедія на Чорнобильській АЕС – прим.). Тоді мені було дев'ять років.

Бажаю здоров'я всім італійцям, я завжди поруч з вами. Ми повинні жити з надією, що все стане краще. Ми всі разом виберемося з цього", – цитує Шевченка Sky Sport Italia.

Нагадаємо, Італія найбільше постраждала через вірус з усіх європейських країн. На сьогодні там зафіксовано більше 80 тисяч інфікованих, з яких близько 10 тисяч смертельних випадків.

Маліновський в авангарді Аталанти – GdS оцінила дебютний сезон українця в Серії А

реклама