"Ця гра могла б стати фіналом": Анчелотті відзначив рівність сил ПСЖ та Реала перед матчем плей-офф Ліги чемпіонів
Головний тренер Реала Карло Анчелотті поділився очікуваннями від зустрічі з ПСЖ у першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

Карло Анчелотті / AS
"У мене хороші відчуття, у Реала – уся упевненість світу. Це складний матч, найважчий суперник. Як і ми, вони бажають виграти турнір. Ця гра могла б стати фіналом, і ніхто б не здивувався. Ми хочемо вибити ПСЖ. Про час у ПСЖ у мене чудові спогади. Мені подобалося там працювати через фанів, бачу, що там чудова команда. Почеттіно чудово працює, там великий тиск. Важливо перемогти. На нас чекає топ-матч.
Думаю, обидві команди перебувають під тиском, це чудові суперники. Нам буде складно з ними, їм – із нами. Такі ці матчі. Не треба забагато думати. Потрібно добре готуватися, терпіти та справлятися з тиском. Ми зіграємо з чудовою командою на прекрасному стадіоні. Єдине, про що нам треба думати, – це те, як показати максимум. Ми зробимо це.
Тренеру до таких матчів не дуже важко готуватися. Упевнений, тут у гравців є стовідсоткова мотивація. Потрібно підготувати хороший план, але завтра зіграють команди. Складання плану не буде важким ні для мене, ні для Почеттіно", – поділився Анчелотті на передматчевій прес-конференції.
Нагадаємо, перший матч між ПСЖ та Реалом відбудеться у Парижі вже у вівторок, 15 лютого. Початок о 22:00.
4 очевидні фаворити, Мессі, Роналду та Яремчук – аутсайдери: оцінка пар 1/8 фіналу Ліги чемпіонів



