Циганков став найкращим молодим гравцем України за підсумками 2018 року
Капітана Динамо Віктора Циганкова вдруге поспіль визнали найкращим молодим футболістом країни за підсумками року.

Віктор Циганков / Футбол 24
За підсумками голосування проекту Золотий талант півзахисник Динамо Віктор Циганков отримав звання найкращого футболіста України в категорії U-21.
У фінальному раунді референдуму були розглянуті 127 анкет експертів – тренерів, відомих у минулому футболістів, профільних журналістів. Циганков не потрапив тільки в 10 з них, а в 98-ми випадках з 117-ти опинився на першому місці. Окрім цього, участь у голосуванні брали вболівальники. Віктор з величезним відрив фінішував на першій сходинці у опитуванні серед вболівальників.
За підсумками голосування експертів та вболівальників Віктор Циганков набрав 375 балів, що на 168 більше, аніж у вінгера Карпат Мар'яна Шведа, який посів другу сходинку, та на 195 пунктів більше, аніж у одноклубника Миколи Шапаренка, який фінішував третім.
Топ-10 молодих гравців України за підсумками 2018 року вигляає наступним чином (версія проекту Золотий талант)


