"Три роки тому Мудрик не підійшов Петракову": Циганик озвучив претензії до наставника збірної України
Журналіст і коментатор Ігор Циганик прокоментував дебют Михайла Мудрика за головну команду країни у матчі проти Борусії Менхенгладбах. Вінгеру ще й вдалось забити.

Михайло Мудрик / Сайт УАФ
Дізнавайся про перемоги першим.
"Я був одним із ініціаторів, щоб Мудрика взяли на молодіжний чемпіонат світу. Тоді Петраков сказав, що він не підходив за стилем гри. Те, що принесло збірній U-20 перемогу, зараз намагатимуться внести у національну збірну.
Три роки тому Мудрик не підійшов Петракову, а зараз він підійшов. Наразі йому створено позитивні моменти. Якби цей талант побачили раніше, можливо, ми отримали б футболіста, який уже тоді міг допомогти. Не можна нахвалювати гравця, але, може, треба їм більше довіряти?
Я з повагою ставлюся до усіх футболістів, які виграли чемпіонат світу U-20, але зараз головною зіркою є Мудрик. Усі надії у матчі зі Шотландією зараз на нього", – сказав журналіст в етері Циганик Live.