Тоттенхем попрощався з двома своїми зірками

"Шпори" вирішили не продовжувати співпрацю з двома представниками оборонної лінії.

Пауло Гассаніга / Твіттер ФК Тоттенхем

Пауло Гассаніга / Твіттер ФК Тоттенхем

Дізнавайся про перемоги першим.

Підписатися в Google

Голкіпер Пауло Гассаніга та захисник Денні Роуз більше не виступатимуть за Тоттенхем, повідомляє офіційний сайт лондонського клубу.

до речі
відео дня
реклама

Контракти обох гравців завершуються 30 червня 2021 року, тож сторони вирішили припинити співпрацю.

Нагадаємо, Гассаніга перейшов у Тоттенхем у 2017 році з Саутгемптона. Другу половину сезону 2020/21 аргентинський кіпер провів на правах оренди в Ельче.

Роуз – старожил команди. У Тоттенхем він перебрався з Лідса у далекому 2007-му. Тривалий час виступав по орендах (Уотфорд, Пітерборо, Брістоль Сіті і Сандерленд) і лише з сезону 2013/14 став повноцінним гравцем основи "шпор". Минулий рік провів у Ньюкаслі.

Чемпіон, який більше не збуджує, провали Барси та Реала, канарський маг, сенсаційний MVP – якою була Прімера-20/21

реклама