"Така пропозиція просто ніколи не надійде": Хацкевич висловився про можливість очолити Шахтар

Колишній наставник Динамо Олександр Хацкевич розповів про пошуки нового місця роботи, зокрема, про гіпотетичні шанси стати головним тренером Шахтаря.

Олександр Хацкевич / фото: ФК Динамо

Олександр Хацкевич / фото: ФК Динамо

"По-перше, що стосується Шахтаря, така пропозиція просто ніколи не надійде. По-друге, навіть якщо такий варіант допустити гіпотетично, зрозуміло, як я відреагую на нього.

до речі
відео дня
реклама 21+

Національну команду має очолювати тренер, який має паспорт цієї країни? Щодо збірної... Кожна федерація має власне бачення. Я озвучив лише свою думку", – поділився Хацкевич в інтерв'ю Football.by.

Нагадаємо, білорус очолював Динамо з 2017 по 2019 роки, а після встиг ще попрацювати у російському Роторі, який покинув у березні 2021-го. Також він очолював збірну Білорусі з 2014 по 2016 роки.

Динамо легко обіграло Расінг – другий поспіль розгром від команди Луческу

реклама