Суркіс: Я не міг уявити, що при таких затратах Блохін приведе Динамо на 4-те місце

Президент Динамо Ігор Суркіс пригадав невдалі результати киян у сезоні 2013/14.

Ігор Суркіс та Олег Блоін / Фото ФК Динамо

Ігор Суркіс та Олег Блоін / Фото ФК Динамо

Всі інсайди про зірок збірної України.

Дізнавайся першим

"Одного разу наша команда вже зайняла "почесне" четверте місце в УПЛ. І мені довелося платити нашому легендарному, великому футболісту Олегу Блохіну компенсацію. І це при величезних витратах на покупку футболістів для команди. Ну, такий був прописаний контракт. Коли я його прописував, я собі навіть уявити не міг, що Олег Володимирович доведе нашу команду до четвертого місця.

до речі
відео дня
реклама

Але хотів би стати на його захист. На жаль, він не зміг відразу включитися в роботу. З ним трапилось нещастя. Нам тоді вдалося витягти його з цієї хвороби. Але, на жаль, він потім вже не зміг працювати з тим ентузіазмом, з яким починав у Динамо. У футболі втратив один день – і вже можна не наздогнати ніколи. Я цей урок з Блохіним і Сьоміним дуже добре вивчив", – розповів Суркіс для програми ТаТоТаке.

Нагадаємо, Олег Блохін очолював Динамо у 2012-2014 роках.

відео дня

"На цих чудових надіях Динамо можна хитро заробити": Циганков і ще 3 українці, яких рекомендують у топ-клуб АПЛ

YouTube video thumbnail for video ID: tgEyIxdPmdY
реклама