СК Дніпро-1 відсіяв двох гравців Металіста, взявши на перегляд іншого представника харків'ян

Дніпровський клуб досі перебуває у пошуках підсилення кількох позицій перед стартом сезону 2022/23.

Володимир Танчик / Сайт СК Дніпро-1

Володимир Танчик / Сайт СК Дніпро-1

Дізнавайся про перемоги першим.

Підписатися в Google

Гравці "спортклубівців" відновили тренування у Словенії, хоч і змінила готель у містечку Моравське Топліце. Тепер делегація мешкає у Livada Prestige, інформує пресслужба клубу.

до речі
відео дня
реклама

Також табір команди покинули гравці Металіста Богдан Порох та Єгор Картушов, які тривалий час перебували на перегляді. Натомість до СК Дніпро-1 прибув Володимир Танчик, який теж належить харків'янам. На першому тренуванні досвідченого хавбека зустріли традиційним "коридором".

До слова, Танчик виступає за Металіст з вересня 2020-го, награвши 22 поєдинки. Раніше у кар'єрі українця були Карпати, Львів, Чорноморець, Олімпік, Княжа, польські Рух, Гурнік, Стоміл й угорський Дьормот.

Шахтар програв Аяксу – диво-гола Мудрика і подвигів воротарів забракло, перша невдача Йовічевіча

реклама