СК Дніпро-1 відпустив гравця в клуб третього шотландського дивізіону

Півзахисник СК Дніпро-1 Гріффін Сабатіні проведе наступний сезон у шотландському Ейрдріоніансі.

Гріффін Сабатіні / фото: СК Дніпро-1

Гріффін Сабатіні / фото: СК Дніпро-1

Хочеш бачити наші футбольні новини частіше?

Підписатися в Google

Сабатіні приєднається до Ейрдріоніанса 15 серпня, повідомляє офіційний сайт клубу.

до речі
відео дня
реклама

"У Шотландії дуже швидкий футбол. Це ідеальне місце для розвитку, щоб стати кмітливішим на полі та швидше думати. Сподіваюся, мої якості допоможуть команді виграти лігу. Мої сильні якості – фізична форма, дриблінг і контроль м'яча під пресингом", – зазначив швейцарець у коментарі прес-службі клубу.

Додамо, що Сабатіні лише одного разу виходив на поле у складі дніпрян, відігравши 22 хвилини в матчі проти Ворскли. Цікаво, що Ейрдріоніанс виступає у третьому за силою чемпіонаті Шотландії.

Посів Шахтаря в Лізі чемпіонів, варіанти Динамо та всі розклади для Зорі, Десни і Колоса в Лізі Європи

реклама