Сімеоне: Я залишаюся в Атлетіко
Головний тренер Атлетіко Дієго Сімеоне під час церемонії прощання з стадіоном "Вісенте Кальдерон" потішив фанатів звісткою, що не покине клуб.

Дієго Сімеоне / getty images
Дізнавайся про перемоги першим.
"Я дякую усім, хто пройшов через "Вісенте Кальдерон", усім, хто будував цей великий клуб. Інші клуби можуть мати більше грошей чи кубків, але ніхто не зрівняється з вами за міцністю почуттів до своєї команди.
Журналісти тривалий час мене запитують, чи я залишуся тут. Так, я залишаюся в Атлетіко. Цей клуб має велике майбутнє і це майбутнє – ми усі", – цитує Сімеоне Marca.
Атлетіко емоційно попрощався з стадіоном "Вісенте Кальдерон"
Вільяреал переміг Валенсію, Атлетіко здолав Атлетік
