Шальке офіційно підписав Ібішевіча
Гельзенкірхенці підсилились ветераном Бундесліги.

Ведад Ібішевіч / Фото ФК Герта
Хочеш бачити наші футбольні новини частіше?
Боснійський форвард Ведад Ібішевіч ще не має наміру завершувати кар'єру і підписав контракт із Шальке, повідомляє офіційний сайт клубу.
реклама
Контракт гравця з гельзенкірхенським клубом розрахований на один рік. Фінансові умови угоди з 36-річним нападником не розголошуються.
У новій команді Ведад гратиме під 11-м номером, який колись належав Євгену Коноплянці. Останнім клубом Ібішевіча була Герта, за яку він виступав з 2015 року.