Шахтар втратив двох провідних гравців – офіційний вердикт КДК УАФ

КДК УАФ оприлюднив терміни дискваліфікації для гравців Шахтаря – Георгія Гочолейшвілі та Артема Бондаренка.

Артем Бондаренко / фото: ФК Шахтар

Артем Бондаренко / фото: ФК Шахтар

Будь в курсі спортивних новин першим

Підписатися в Google

Бондаренко через повторне вилучення отримав нове покарання від КДК УАФ – лідер Шахтаря пропустить три наступні матчі УПЛ (у попередньому випадку хавбек пропускав одну гру умовно), повідомляє офіційний сайт УАФ.

до речі
відео дня
реклама

Інший гравець Шахтаря, Георгій Гочолейшвілі, за червону картку в матчі проти Колоса не зіграє у наступних двох іграх у рамках УПЛ.

Наступні три матчі чемпіонату України "гірники" зіграють проти Миная, Оболоні і Руха.

До слова, Шахтар у 5 матчах цього сезону отримав вже 4 червоних. Це не заважає "гірникам" очолювати турнірну таблицю з 11 очками після 5 поєдинків.

Жеребкування групового етапу Ліги чемпіонів: найкращий і найгірший варіанти для Шахтаря

реклама