Шахтар відреагував на можливий запуск Суперліги після резонансного рішення суду ЄС

Шахтар прокоментував можливий запуск Суперліги як альтернативу нинішньому формату єврокубків.

Гравці Шахтаря / фото: ФК Шахтар

Гравці Шахтаря / фото: ФК Шахтар

Микита Ковальчук Журналіст

"Футбольний клуб Шахтар (Донецьк) бере до уваги рішення Європейського Суду у справі Європейської Суперліги, яке жодним чином не підтримує будь-який так званий проєкт Суперліги.

до речі
відео дня
реклама 21+

Як клуб, ми на 100% прагнемо працювати через ECA (Асоціація європейських клубів – прим.) разом з іншими європейськими клубами, щоб підтримувати цінності, які визначають європейський футбол. Цього можна досягти лише завдяки тісному партнерству ECA з УЄФА", – поділився Шахтар на своєму офіційному сайті.

Нагадаємо, УЄФА та ФІФА програли справу в суді ЄС щодо накладання санкцій за організацію та участь у Суперлізі. Через це знову поновились розмови щодо запуску турніру замість уже звичних єврокубків (або ж паралельно з ними).

Суперліга готується до запуску: оголошено новий формат, відомі сенсаційні учасники та дата старту

реклама