Шахтар проведе матч-відкриття нового сезону на НСК Олімпійський – журналіст назвав можливого суперника

Журналіст Ігор Бурбас поділився інсайдом щодо стартового поєдинку УПЛ сезону 2022/23.

Гравці Шахтаря / фото: ФК Шахтар

Гравці Шахтаря / фото: ФК Шахтар

23 серпня Шахтар зіграє на НСК Олімпійський у матчі-відкритті, повідомив журналіст Ігор Бурбас у програмі ЧИСТИЙ ПІДКАсТ.

до речі
відео дня
реклама

Наразі невідомо точно, хто стане суперником "гірників", але повідомляється, що президент УАФ Андрій Павелко хотів би, аби це був Кривбас. Динамо та СК Дніпро-1 проведуть свої ігри пізніше, бо мають заплановані поєдинки єврокубків.

Жеребкування календаря матчів УПЛ має відбутись вже цього тижня. У серпні планується зіграти 2 тури, базові дати – 23 та 28 серпня.

"Пас на Шеву не запам’ятався": дебютував у Вищій лізі школярем, втратив бізнес через росіян, чекає Вернидуба в гості

реклама