Севідов: Я не зроблю жодного кроку назустріч "Говерлі"
Колишній наставник "Говерли" Олександр Севідов розповів про свої стосунки із ужгородським клубом.

Олександр Севідов / фото прес-служби ФК "Металіст" (О. Осипов)
Усі новини ЧС-2026 в один клік.
"Не розумію, як "Говерла" збирається отримувати атестат, якщо зі мною, кажу тільки про себе, мовчу про футболістів, не до кінця розрахувалися. Крім того, "Говерла", незважаючи на численні рішення і покарання КДК ФФУ, не забирає заяву з цивільного суду.
Рівно рік тому "Говерла" зі слізьми благала мене дозволити їм заявляти нових футболістів. ФФУ не видавала їм паспорта футболістів, поки вони не розрахуються зі мною. Тоді я пішов назустріч "Говерлі" і дав добро на її участь в чемпіонаті. Більше жодного кроку їм назустріч я не зроблю", - сказав Севідов в ефірі каналу "Футбол 1".
Грозний: Новачки в "Говерлі" є. Вам вони навіщо зараз? Я ж не запитую, як ви готуєте чернетку статті