Сетьєн: Я би погодився повернутись в Барселону – анітрохи не шкодую, що пішов туди

Колишній наставник Барселони Кіке Сетьєн поділився спогадами про роботу в каталонському клубі.

Кіке Сетьєн / EFE

Кіке Сетьєн / EFE

"Я вже подолав той смуток, який відчував через те, що сталося в Барселоні. Але цей випадок потрібно сприймати просто як частину роботи.

до речі
реклама

Це був неймовірний досвід. Ми дійсно не змогли досягнути того, чого хотіли. Коли ми прийшли, все було дуже складно. Звичайно, я би погодився повернутися в Барселону. І я ніколи не пошкодую, що пішов туди. Анітрохи", – поділився Сетьєн у коментарі Marca.

Нагадаємо, фахівець очолив "блаугранас" у січні 2020 року, однак команда не здобула жодного трофея та зганьбилась із Баварією (2:8), та вже у серпні 2020-го був звільнений з посади наставника.

7 "Золотих м'ячів" – на трансферному ринку: Барса, Реал, Баварія і Ман Сіті ризикують втратити лідерів у 2021-му