Саррі покинув Наполі

Мауріціо Саррі покинув посаду головного тренера Наполі. Про це повідомив президент "партенопейців" Ауреліо Де Лаурентіс у своєму твіттері.

Мауріціо Саррі / ESPN

Мауріціо Саррі / ESPN

"Я хочу подякувати Мауріціо Саррі за його неоціненну відданість Наполі, що дозволило подарувати місту та всім уболівальникам команди емоції та зачарування.

до речі
відео дня
реклама

Він створив такий ігровий стиль, яким захоплювались всі та всюди. Браво, Мауріціо!", – написав Де Лаурентіс.

Мауріціо Саррі очолив Наполі перед сезоном 2015/16. Під його керівництвом "партенопейці" двічі ставали другими в Серії А та здобули одну бронзу. Раніше повідомлялося, що Карло Анчелотті узгодив контракт з Наполі та невдовзі офіційно очолить клуб.

реклама