Ребров приїхав до Києва, щоб зустрітися з представниками УАФ, – джерело
Головний тренер Аль-Айна Сергій Ребров підігрів чутки щодо свого призначення у збірну України.

Сергій Ребров / фото: Аль-Айн
Контракт Олександра Петракова завершується в грудні. Поки ні тренер, ні УАФ не повідомляли бодай про намір продовжити співпрацю. Водночас у ЗМІ регулярно з'являється інформація про пошуки нового наставника для національної команди.
Сергія Реброва називають одним із головних кандидатів на посаду. Сьогодні, 14 листопада, фахівець приїхав до Києва, де мав розмову з представниками УАФ, повідомляє Брутальний футбол.
Інформацію про повернення фахівця в Україну також підтвердив Ігор Циганик: "Сергій Ребров приїхав до Києва. Я знаю, що він сьогодні був у госпіталі, а завтра їде в Бородянку проводити якийсь майстер-клас. У нього є плани, більше сказати не можу. Не знаю, з ким він зустрічався і з ким не зустрічався, але Сергій Станіславович справді перебуває у Києві".
Нагадаємо, що у 2022 році збірна України вже не буде проводити матчів, хоча Олександр Петраков хотів організувати збір у листопаді. Наступного року на "синьо-жовтих" чекає кваліфікація на Євро-2024, де суперниками нашої команди будуть збірні Англії, Італії, Мальти та Північної Македонії.

