"Реал" вибив дозвіл для неповнолітніх гравців після санкцій ФІФА

Неповнолітні футболісти "Реала", яких торкнулися санкції ФІФА, можуть знову грати за свої команди.

Юний футболіст "Реала"

Юний футболіст "Реала"

Усі новини ЧС-2026 в один клік.

Підписатися на Футбол 24

"Реал" звернувся до спортивного арбітражного суду, в результаті чого неповнолітні гравці мадридського клубу, які раніше отримали заборону грати від ФІФА через порушення трансферних правил, знов зможуть виходити на поле, інформує офіційний сайт клубу.

Нагадаємо, що "Реал" і "Атлетіко" були покарані ФІФА забороною на реєстрацію новачків протягом двох трансферних періодів за порушення правил трансферів футболістів, які не досягли віку 18 років.

А ви що думаєте з цього приводу? Напишіть в коментарях