Реал нахабно краде гравців з інших мадридських клубів – лише Атлетіко втратив 6 вихованців

Реал вирішив зібрати у себе всю перспективну молодь Мадрида та околиць.

Енріке Сересо і Флорентіно Перес – президенти головних клубів Мадрида / Сайт Атлетіко

Енріке Сересо і Флорентіно Перес – президенти головних клубів Мадрида / Сайт Атлетіко

Усі новини ЧС-2026 в один клік.

Підписатися на Футбол 24

За останні місяці "вершкові" перетягнули щонайменше 24 юних футболістів зі структур сусідських клубів, інформує Marca.

до речі
реклама

На пропозиції Реала спокусились 10 вихованців Хетафе, по 6 з Атлетіко і Леганеса, та ще 2 з Райо Алькобендас. Йдеться про гравців 2006-2011 років народження.

Зрозуміло, що керівництво інших клубів невдоволене такими діями Реала. "Вершкові" і Атлетіко кілька років дотримувалися "пакту про ненапад" щодо юних вихованців, але стосунки клубів погіршились і призвели до скасування старих домовленостей.

Реброву і Ротаню – на олівець: найбільша втрата академії Динамо і ще 11 українців, які вразили Європу